Oyuncak Kardeşliği 4 Projesi 🎁🎈

Bu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında da çocuklarımızın yüzlerinde bir tebessüm bırakmak için Oyuncak Kardeşliği projemizin dördüncüsünü gerçekleştirecek olmaktan mutlu ve heyecanlıyız. Niyetimize üç yıldır ortak olan sevgili öğrencilerimiz ve velilerimizle bu 23 Nisan’da da öğrencilerimize “neşe” hediye etme gayretinde olacağız. Bir yerde bir çocuk gülmüyorsa orada büyük bir sorun vardır. Bizim niyetimiz de çocuklarımızın yüzlerinde küçük de olsa bir tebessüm olmak. 

Aybastı Atatürk Ortaokulu olarak sürdürmüş olduğumuz EĞİTİME İSTEK GELİŞİME DESTEK projesinin bir ayağı olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü tarafından ilkini 2016 yılında Aybastı Zaferimilli İlkokulu, ikincisini 2017 yılında Aybastı Pelitözü ve Armutlu İlkokullarında ve üçüncüsünü geçen sene Mardin Artuklu Aşağıhatunlu İlkokulu ile gerçekleştirdiğimiz projenin dördüncüsünde oyuncaklarımız Çakırlı Anaokulu ve İlkokulu. Çakırlı’daki 89 öğrencimize 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında onları mutlu ve özel hissettirecek birer oyuncak hediye edeceğiz. Bu işin bir parçası olmak için heyecanla gönüllü olan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

Elif ARPACI & Rıdvan ARPACI

Kulüp Rehber Öğretmenleri

 

23 Nisan 2016 – Zaferimilli İlkokulu
23 Nisan 2017 – Pelitözü İlkokulu
23 Nisan 2017 – Armutlu İlkokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 Nisan 2018 Mardin Artuklu Aşağıhatunlu İlkokulu

Afişimiz

Yazar: Rıdvan Hoca

"Başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin; şimdi başla, şu anda bulunduğun yerden, elindekilerle başla." Aldous Huxley

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir