“Bu Kitap Senin Kardeşim!” Projesi Kitap Dağıtımı Gerçekleştirildi

Atatürk Ortaokulu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü olarak gerçekleştirdiğimiz “Bu Kitap Senin Kardeşim!” Projesinde, ilçemizdeki okulların birinci sınıflarında eğitim gören 240 öğrencimize, okumaya yeni yeni geçtikleri bu zaman diliminde birer kitap hediye ettik. Köylerimize gidemesek de merkezdeki dağıtımı bizzat kulüp öğrencilerimiz ile birlikte gerçekleştirdik.

Kitapların dağıtımına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Onur Bekyürek ve okul müdürümüz Sayın Bünyamin Gülaç bizzat katılarak hem çocuklarımızı hem de kulüp öğretmenleri ve kulüp öğrencileri olarak bizleri mutlu etti. Kendilerine gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyoruz.

Ve çocuklar…  Yüzlerinde oluşan şaşkın ifade ve sonrasındaki muhteşem keyifli halleri ile kalplerimizi sevgiyle doldurdular. İyi ki varlar.

Umarım amacımıza uygun olarak, kitaba dost, okumaya düşkün bir nesil olarak yetişirler ve buna bizim de birazcık da olsa katkımız olmuş olur.

Öncelikle bu etkinliği sahiplenen ve destek veren milli eğitim müdürümüz Sayın Onur Bekyürek’e, okul müdürümüz Sayın Bünyamin Gülaç’a ve birbirinden kıymetli öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Elif ARPACI & Rıdvan ARPACI

Kulüp Danışman Öğretmenleri

Yazar: Rıdvan Hoca

"Başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin; şimdi başla, şu anda bulunduğun yerden, elindekilerle başla." Aldous Huxley

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir