Galeri

Reversi Turnuvası

Okulumuzda Düşünce Kulübü tarafından gerçekleştirilen Reversi Turnuvasına yoğun bir katılım oldu. Çekişmeli mücadeleler sonucunda dereceye giren öğrencilerimiz belli oldu.

6/B Kitap ve Tatlı Ocak 2020

6/B Sınıfımla Ocak 2020'de yeni Yılın ilk Kitap ve Tatlı Etkinliğini gerçekleştirdik.

5 / B Kitap & Tatlı Etkinliği (Kasım 2018)

Kitap ve Tatlı Etkinliği artık bir gelenek halini aldı. Geçen seneki öğrencilerimiz mezun olsalar da onların yerini alan beşinci sınıflarımızla bu geleneği devam ettiriyoruz. Bu senenin ilk Kitap & Tatlı Etkinliğinde 5/B sınıfıyla keyifli bir akşam yaşadık. 🙂

Kitap & Tatlı Bir Misafirlik 🙂

11 Mayıs 2018 8 A sınıfı ile velimiz Dursun Ali Bey'in daveti üzerine Kitap ve Tatlı etkinliğini ilk kez evde gerçekleştirdik. Çok da memnun kaldık 🙂

8/ A Sınıf Pikniği

Sınav stresi, dersler, testler, denemeler derken bu yoğunlukta havaların ısınmasını fırsat bilip meşhur Perşembe Yaylamıza bir solukluk kaçış yaptık. Öğrencilerimizle oyunlar oynayıp piknik yaptık ve güzel bir doğa yürüyüşüyle günü kapadık.

8 / A Test, Test, Test & Tatlı Etkinliği (Mart)

Aylık düzenli olarak yaptığımız Kitap & Tatlı Etkinliğinde bu ay küçük bir değişiklik gerçekleştirdik. Malum sınavlar yaklaşırken, sınav çalışma ortamında küçük bir değişiklik iyi gelir dedik ve Test, Test, Test & Tatlı Etkinliği olarak yaptık.

8/ A Kitap & Tatlı Etkinliği (Şubat)

Karne, ara tatil, ikinci dönem başlangıcı derken Kitap ve Tatlı Etkinliğimizi elbette ki atlamadık. Konumuz Osmanlı Devleti'nden önceki Türk Devletleriydi. Tarih şuurunu artırmanın yanında birlikte kaliteli zaman geçirmenin lezzetini de yaşadık. Tamam bu lezzetin tatlılarla da biraz ilişkisi olabilir itiraf ediyorum.

Bu Kitap Senin Kardeşim Projesi

Bu Kitap Senin Kardeşim Projesi kapsamında, toplamış olduğumuz 240 kitap İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Onur Bekyürek'in de katılımıyla gerçekleştirdik.

1. Dönem Matematik Madalyaları

2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Döneminde 7. sınıf ve 8. sınıflarda matematik madalyaları sahiplerini buldu. (19 Ocak 2018)

8/ A Kitap & Tatlı Etkinliği (Ocak)

Velilerimizin ve küçük kardeşlerimizin de katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Ocak ayı Kitap ve Tatlı Etkinliğimizde temamız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'tü. Öğrencilerimizle Atatürk'ün hayatını okuyup öğrendiğimiz ilginç bilgileri birbirimizle paylaştık. Dolu, keyifli ve son derece anlamlı bir gece oldu hepimiz için.

8 / A Kitap ve Tatlı Etkinliği (Aralık)

8 / A sınıfımla 1 Aralık akşamı gerçekleştirdiğimiz Kitap ve Tatlı etkinliğinden. Temamız Hz. Muhammed (s.a.v.) efendimizin hayatı ve dönemi.

7 / C Kitap & Tatlı Etkinliği

7/C Sınıfındaki öğrencilerimle hem kitap okuyup o büyülü dünyalarda seyahat ettik hem de tatlılarımızı yiyip sohbet ettik. Çok keyifli bir akşamdan arta kalanlar 🙂