Oyuncak Kardeşliği 3

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklarımızın yüzleri daha da gülsün, unutulmaz bir Çocuk Bayramı geçirsinler diye gerçekleştirmeye çalıştığımız Oyuncak Kardeşliği Projesinin üçüncüsü için de oldukça heyecanlıyız.

Aybastı Atatürk Ortaokulu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü olarak ilkini 2016 yılında Aybastı Zaferimilli İlkokulu ile gerçekleştirdiğimiz projenin ikincisini geçen sene Aybastı Pelitözü ve Armutlu İlkokullarında gerçekleştirmiştik.

Oyuncak Kardeşliği Projemizin üçüncüsünde ise rotamız bu sefer ilçemizin ve ilimizin dışında bir yer : Mardin Artuklu Aşağıhatunlu İlkokulu. Mardin’deki 75 öğrencimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında yüzlerinde küçücük de olsa bir tebessüm bırakma gayesiyle yola çıktık. Bu proje kapsamında toplayacağımız oyuncaklarla Mardin’deki öğrencilerimize güzel bir bayram hediyesi vereceğiz. 

 

23 Nisan 2016 – Zaferimilli İlkokulu
23 Nisan 2017 – Pelitözü İlkokulu
23 Nisan 2017 – Armutlu İlkokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Afişimiz

Yazar: Rıdvan Hoca

"Başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin; şimdi başla, şu anda bulunduğun yerden, elindekilerle başla." Aldous Huxley

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir